Nanu Nana

Przedsiębiorstwo

Nanu-Nana od 1972 roku proponuje swoim Klientom pomysły na prezent w dobrej cenie. Nasza firma rodzinna to obecnie sieć ponad 250 sklepów.

W naszych sklepach znajdą Państwo nie tylko dowcipne i wyszukane pomysły na prezent, ale również sezonowe hity i modne akcesoria do wyposażenia wnętrz.

Nasz asortyment

Kto szuka niedrogich pomysłów na prezent, na pewno odkryje w naszych sklepach coś dla siebie. Czy to mała niespodzianka, czy też coś wyszukanego dla krewnych i przyjaciół – u nas każdy znajdzie coś odpowiedniego. Jako specjaliści od pomysłów na prezent oferujemy Państwu również wszystko, co jest potrzebne dla kunsztownego ich opakowania: papier ozdobny, kartony, kokardy i wstążki. W ramach asortymentu dla domu dysponujemy szerokim wyborem nakryć na stół, poduszek, lamp, obrazów i zegarów ściennych. Ponadto oferujemy wszystko, co potrzebne do nakrycia stołu: naczynia, filiżanki, kubki, szklanki, sztućce i wiele więcej. Oczywiście proponujemy Państwu również modne wazony, misy, świeczniki, lampiony i świece, które wprowadzają szczególny nastrój w każdym domu. Przedmioty dekoracyjne z materiałów naturalnych jak drewno, ratan, czy wiklina dopełniają nasz asortyment. Podążający za najnowszymi trendami znajdą w naszej szerokiej ofercie również torebki i modne akcesoria.

Jakość

Jakość – najlepsza recepta na zadowolonych klientów
Nasze artykuły sprowadzamy od starannie wyselekcjonowanych dostawców i producentów. Ponadto oferujemy produkty, które są produkowane wyłącznie dla nas. Nasz dział kreacji ciągle podąża za najnowszymi trendami, aby móc zaoferować Państwu własne modne projekty.
Zanim jednak nasze produkty znajdą się w sprzedaży, każda dostawa jest kontrolowana przez naszych pracowników pod względem jakości i bezpieczeństwa. W tej kwestii kierujemy się oczywiście obowiązującymi przepisami. Tylko tak możemy zaoferować Państwu produkty nienagannej jakości.

Nazwa Nanu-Nana

NANU-NANA – skąd właściwie pochodzi ta nazwa? Na ten temat krążą plotki i pogłoski, bowiem nikt nie wie tego na pewno.

Osobą, która musi to wiedzieć jest Joachim Hoepp, właściciel firmy NANU-NANA, który uchyli tutaj rąbka tajemnicy. Ponieważ NANU-NANA to coś więcej niż tylko dwa słowa. Rozwiązanie zagadki znajduje się na Langeoog, małej wyspie we Fryzji Wschodniej, na północy Niemiec. Stąd pochodzi pan Hoepp. W młodości pomagał rodzicom, którzy prowadzili sklep fotograficzny. W ciągu dnia pracował na plaży jako fotograf, a wieczorami odwiedzał modny klub przy plaży, aby fotografować bywające tam gwiazdy wraz z ich fanami.

Niejeden urlopowicz z Langeoog jeszcze dziś ma w albumie fotografię ze „swoim idolem” zrobioną przez dzisiejszego właściciela NANU-NANA. Był wieczór, gdy Lale Andersen (znana niemiecka piosenkarka kabaretowa) wygrzewała się w blasku fleszy. Pan Hoepp również wtedy miał w gotowości swój aparat, aby pstryknąć fotkę wieczoru. Nagle znikąd padło zdanie: „Nanu-Nana, oto postać mi znana, Nanu-Nana, pstryka fotki od rana!”. Pewien turysta rozpoznał pana Hoepp’a, który sfotografował go tego dnia na plaży.

Tego wieczoru nowa rymowanka była na ustach wszystkich. Nawet w drodze powrotnej do domu żegnano się słowami: „Nanu-Nana, oto postać mi znana, Nanu-Nana, pstryka fotki od rana!”.

Narodził się slogan, a pan Hoepp szybko zauważył, że powitanie „Nanu-Nana, oto postać mi znana!” otwiera ludzkie serca. Było więc naturalne przypomnieć je sobie przy zakładaniu pierwszego sklepu z upominkami w 1972 roku.